ALC70C911EL550
MFR.Part #
ALC70C911EL550
JLCPCB Part #
C1643353
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.87A@100Hz 40mm 484mΩ@100Hz 550V 80mm 910uF ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS