ALC70C683EL040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70C683EL040
JLCPCB Part #
C1613922
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 12.93A@100Hz 16mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 40V 40mm 68000uF 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS