ALA8DF361DC450
MFR.Part #
ALA8DF361DC450
JLCPCB Part #
C3722945
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.55A@100Hz 35mm 35mm 360uF 386mΩ@100Hz 450V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS