ALA8DF241CC450
MFR.Part #
ALA8DF241CC450
JLCPCB Part #
C3722488
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.5A@100Hz 240uF 30mm 35mm 450V 566.4mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS