ALA8DD361DC450
MFR.Part #
ALA8DD361DC450
JLCPCB Part #
C1650973
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.68A@100Hz 35mm 35mm 360uF 386mΩ@100Hz 450V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS