ALA8DA361CD400
MFR.Part #
ALA8DA361CD400
JLCPCB Part #
C1608642
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
30mm 360uF 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS