A784MS477M1ELAV018
MFR.Part #
A784MS477M1ELAV018
Description
-55℃~+150℃ 1.28A@100Hz 1000hrs@150℃ 10mm 13.2mm 18mΩ 25V 470uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS