A768MS337M1VLAS022
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A768MS337M1VLAS022
JLCPCB Part #
C1517651
Package
SMD,10x12.2mm
Description
10mm 12.2mm 330uF 35V ±20% SMD,10x12.2mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS