A765KN337M1CLAE016
MFR.Part #
A765KN337M1CLAE016
JLCPCB Part #
C2162078
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 16mΩ 195mA@120Hz 2000hrs@105℃ 330uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS