A759PY687M1HAAE026
MFR.Part #
A759PY687M1HAAE026
JLCPCB Part #
C599554
Package
Plugin,13x20mm
Description
-55℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 26mΩ 326mA@120Hz 50V 5mm Polymer 插件,13x20mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS