A759MU277M1VAAE022
MFR.Part #
A759MU277M1VAAE022
JLCPCB Part #
C1020065
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 14mm 187mA@120Hz 2000hrs@125℃ 22mΩ 270uF 35V 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS