A750MW337M1HAAE020
MFR.Part #
A750MW337M1HAAE020
JLCPCB Part #
C1020045
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 18mm 2000hrs@105℃ 20mΩ 247.5mA@120Hz 330uF 50V 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS