A451QM272M420AV00A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A451QM272M420AV00A
JLCPCB Part #
C1585520
Package
Bolt,D66.6xL107mm
Description
-40℃~+85℃ 107mm 12.4A@100Hz 15000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 2700uF 28.5mm 420V 66.6mm ±20% 螺栓,D66.6xL107mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS