A372GC472Q025A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A372GC472Q025A
JLCPCB Part #
C3812541
Package
Bolt,D35xL52mm
Description
-10%~+30% -40℃~+105℃ 13mm 25V 35mm 41mΩ@100Hz 4700uF 52mm 7000hrs@105℃ 螺栓,D35xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals)