MBRF20U100CTA-U/P
Extended
Manufacturer
KEC Semicon
MFR.Part #
MBRF20U100CTA-U/P
JLCPCB Part #
C69799
Package
TO-220F
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100A 100V 20A 2uA@100V 850mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS