KMB3D0P30SA-RTK/P
Extended
Manufacturer
KEC Semicon
MFR.Part #
KMB3D0P30SA-RTK/P
JLCPCB Part #
C147285
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 1.25W 140mΩ@4.5V 30V 365pF 37pF 3A 3V 6.3nC@10V 72pF P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS