RPCH20K151JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPCH20K151JTP
JLCPCB Part #
C340560
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS