RPC63162JTE
MFR.Part #
RPC63162JTE
JLCPCB Part #
C2598050
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS