RPC502R2JTE
MFR.Part #
RPC502R2JTE
JLCPCB Part #
C2597659
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS