RPC50244JTE
MFR.Part #
RPC50244JTE
JLCPCB Part #
C2597667
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS