RPC50225JTE
MFR.Part #
RPC50225JTE
JLCPCB Part #
C2597955
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS