RPC35752JTE
MFR.Part #
RPC35752JTE
JLCPCB Part #
C2597832
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS