RPC35510JTE
MFR.Part #
RPC35510JTE
JLCPCB Part #
C7060318
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS