RPC354R3JTE
MFR.Part #
RPC354R3JTE
JLCPCB Part #
C2597911
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS