RPC35272JTE
MFR.Part #
RPC35272JTE
JLCPCB Part #
C4122760
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS