RPC35115JTE
MFR.Part #
RPC35115JTE
JLCPCB Part #
C2597933
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS