RPC32133JTP
MFR.Part #
RPC32133JTP
JLCPCB Part #
C2597507
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS