RPC32104JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC32104JTP
JLCPCB Part #
C2597425
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS