RPC20330JTP
MFR.Part #
RPC20330JTP
JLCPCB Part #
C4072129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS