RPC20181JTP
MFR.Part #
RPC20181JTP
JLCPCB Part #
C2597306
Description
-55℃~+155℃ 150V 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS