RPC16824JTP
MFR.Part #
RPC16824JTP
JLCPCB Part #
C4018728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS