RPC161R1JTP
MFR.Part #
RPC161R1JTP
JLCPCB Part #
C4229181
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS