RMC32K472FTP
MFR.Part #
RMC32K472FTP
JLCPCB Part #
C909306
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS