RMC32K303FTP
MFR.Part #
RMC32K303FTP
JLCPCB Part #
C909300
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS