RMC1/8-680JTP
MFR.Part #
RMC1/8-680JTP
JLCPCB Part #
C20095094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS