RMC1/8-5R60FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8-5R60FTP
JLCPCB Part #
C909243
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200V 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS