RMC1/8-2R2JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8-2R2JTP
JLCPCB Part #
C7344461
Package
1206
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS