RMC1/4-5R1JTE
MFR.Part #
RMC1/4-5R1JTE
JLCPCB Part #
C20094442
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS