RMC1/4-1R1JTE
MFR.Part #
RMC1/4-1R1JTE
JLCPCB Part #
C6187726
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS