RMC1/4-114JTE
MFR.Part #
RMC1/4-114JTE
JLCPCB Part #
C20094428
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS