RMC1/32-9R10FPA
MFR.Part #
RMC1/32-9R10FPA
JLCPCB Part #
C5726964
Package
1005
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 30mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS