RMC1/32-1960FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1960FPA
JLCPCB Part #
C6397344
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS