RMC1/32-15R8FPA
MFR.Part #
RMC1/32-15R8FPA
JLCPCB Part #
C5856034
Description
-55℃~+125℃ 15.8Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS