RMC1/20-71R5FPA
MFR.Part #
RMC1/20-71R5FPA
JLCPCB Part #
C7289251
Description
-55℃~+155℃ 50mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS