RMC1/20-4703FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4703FPA
JLCPCB Part #
C7055232
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS