RMC1/20-332JPA
MFR.Part #
RMC1/20-332JPA
JLCPCB Part #
C20093799
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS