RMC1/20-2000FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2000FPA
JLCPCB Part #
C5855494
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS