RMC1/20-1R80FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1R80FPA
JLCPCB Part #
C7289070
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS