RMC1/20-1R6JPA
MFR.Part #
RMC1/20-1R6JPA
JLCPCB Part #
C6187114
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS