RMC1/20-10R0FPA
MFR.Part #
RMC1/20-10R0FPA
JLCPCB Part #
C6270878
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS